Príbehy z triedy MAR.

Autor: Elena Rodriguez | 25.10.2006 o 23:08 | Karma článku: 15,86 | Prečítané:  3878x

Tento rok som dostala okrem normálnych tried aj triedu s označením MAR, čo znamená matematika prvý semester prepadlíci. Po 6 týždňoch učenia v mojej MAR som ju premenovala na Story triedu, kedže tá trieda mi každý deň vzrozpráva viac zážitkov a dozviem sa viac ako v dennej tlači.  Tu sa chcem podeliť s nikoľkými prípadmi z mojej Story.

Hlavnou časťou zoznamu, na ktorom je 19 mien tvoria študenti navštevujúci strednú školu 3 roky a stále chodia do kurzu A, čo znamená prvý polrok na strednej škole.

A tak tu máme Nataliu, ktorá má 17, doteraz sa ukázala v triede 6 krát a vždy 50 min. neskoro, vždy v pokluse, veď má 1.5 ročného syna.  Otec dieťatka má 28 a je to taký kure...k, podviedol ju 5 krát a tak teraz je už len na mladších a španielov ignoruje. Pred 3 týždňami začala chodiť s 15 ročným chalanom, ktorý vyzerá na 12 a Natalia vyzerá ako jeho mama, no dôležité je, že je čierny a mladší. A my učitelia máme tému na klebety v zborovni.

Ďalšia slečna je Ashley (17), ktorá bola v triede možno 12 krát a je obvešaná zlatom, lebo ona je ocinkova dcérenka a tak ju rozmaznáva zlatom. Ashley mi povedala, že do školy chodí len na 3 hodiny, teda moju lebo som cool po matike si dá pauzu a potom ide na angličtinu, lebo chalani tam sú takí zlatí, len si nevie vybrať, s ktorým by mala chodiť. 

Neodmysliteľnou súčasťou je aj Lorri (15), ktorá chodí do školy každý deň, 20 minút neskor, no s plným batohom jedla a tak akonáhle sa objaví v triede, tyčinky, čipsy, žuvačky a pod. sú prvoradé a lietajú po celej triede (obyčajne tam mám 6-7 detí).  Včera priniesla Lorri okrem iného ženské kondómy a rozdávala ich po triede. Do toho zhrnula jej sexuálnu skúsenosť s veľmi dobrým chlapcom, no ale keď prišlo k tomu, zistila, že má takého malého, že  zabuchla dverami a viac ho nevidela. Snažila som sa stopnúť story, no vraj to je dôležitejšie ako matematika a  keď mi to prekáža mám si zatvoriť uši. Na rad prišlo otváranie obalov so ženskými kondómami a názorná ukážka ako sa to používa (samozrejme cez oblečenie). Tvárila som sa, že to nevidím, no aj ja som sa prizrela, lebo ženský kondóm som ešte nevidela.

Ďalšou tvárou je Sheina (17), ktorá chodí  školy veľmi sporadicky,ktorá mi na otázku, prečo nepríd každý deň povedala, že ona fajčí. Nechápala som, tak som položila doplňujúce otázky a Sheina sa usmiala a povedala, no asi nie cigarety. A ja, že a čo to má spoločné s dochádzkou, no že sa cíti ráno unavená a nemôže vstať. Ale vraj je to super, vraj by som mala aj ja vyskúšať a život by bol krajší. Opýtala som sa, kde na to chodí, že vraj to predávajú všade aj v malých obchodoch.

Neviem, či sa oplatí spomenúť menovite nejakých chlapcov, snáď len toľko, sú to potetovaní obri a dušou takí malí chlapčekovia pýtajúci mamine objatie, aj keď si dokazujú, že sú machri. A tak  Karol (15) dnes prisahal, že nie je kur..k, že to robil len 2 krát v živote. Joshuazas nepotrebuje skončiť strednú školu, lebo bude drogovým dealerom ako jeho mama a  Rosa chce byť zase prostitútkou  a mať každý deň iného chlapa.

V duchu si kladiem otázku koľko z tých zážitkov som nemala počuť, alebo naopak všetko bolo povedané tak, aby som aj ja počula? A čo všetko je z toho pravda? 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Je z trinástich detí a nikto mu neveril. Dnes láme rekordy

Hovoria o ňom ako o novom Matejovi Tóthovi. Sedemnásťročný Daniel Kováč však musel dokázať, že nie je feťák a so športom to myslí vážne.

ŠPORT

ONLINE: Vlhová zabojuje v Kronplatzi o kariérne maximum

Sledujte online prenos s nami.

DOMOV

Trebišov, mesto syfilisu. Už osem rokov sa mu nedarí nad chorobou zvíťaziť

Syfilis šíria nezriedka detské prostitútky.


Už ste čítali?